Başkan Karış “namuslu bir şekilde battık” diyen esnafla ilgili konuştu

01.03.2021 - Pazartesi 08:05

Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, “namuslu bir şekilde battık” diyen esnafın iş yerine ceza yazılmasına tepki gösterdi. Karış, “Allah’tan korkun, kuldan utanın!” dedi.

Trabzon’da dükkânını “Namuslu bir şekilde battık” diye satışa çıkaran esnaf İbrahim Odabaş “Pandemi sürecinde lebalep batırdınız bizi” diye sitem etti. Trabzonlu işletmeci Odabaş, “Polis kapalı işyerime ceza yazdı. Bana o cezayı yazan polis neden bunu AK Parti kongrelerinde kimseye yazmadı?" diye de ekledi.

 

“ALLAH’TAN KORKUN, KULDAN UTANIN!”

Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış da Trabzonlu esnafın o sansasyonel pankartıyla ilgili konuştu. Başkan Karış, “Esnafın durumu ortada. Sözde verilen destek hiçbirine yetmiyor. Esnaf tek tek batıyor. Trabzonlu bir esnaf da artık kaybedecek bir şeyi olmadığını anlayınca “namuslu bir şekilde battık” demiş. Batması yetmemiş üstüne bir de ceza gelmiş. İnsan Allah’tan korkar, kuldan utanır. Ancak ne yazık ki iktidar bunu unutalı çok olmuş! Çok haklı bir tepki de vermiş esnaf arkadaş. AK Parti kongreleri lebalep yani hınca hınç doluyken, çalışanlar evlerine hapsedilir, iş yerleri kapatılırsa insanlar da tepki gösterir. Daha ne yapacaksınız bu esnaf arkadaşa, canını mı alacaksınız?” ifadeleriyle tepki gösterdi.

Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı

YORUM YAZ