Elite World Otelleri’nden birinci sınıf araçlarla konforlu ulaşım hizmeti

02.03.2021 - Salı 11:10

Misafirlerinin daha keyifli ve konforlu bir tatil yaşamaları için yeni çözüm yolları geliştiren Elite World Otelleri, artık VIP transfer hizmeti de vermeye başladı. Bu doğrultuda dileyen Elite World misafirleri uzman bir ekip tarafından farklı kategorilerden lüks araçlarla ulaşım hizmeti de alabilecek. 

 

Konfor, şıklık ve misafirperverliği bir arada sunan Türkiye’nin yerel otel zinciri Elite World Otelleri; misafir deneyimini zenginleştirmeye devam ediyor. Son olarak Travelium şirketi ile çalışmaya başlayan Elite World Otelleri; misafirlerinin havalimanı ve belirli destinasyonlara uzman bir ekip tarafından lüks ve hijyenik araçlarla ulaştırılmasını sağlıyor. Hizmet kapsamında konforuna düşkün kişiler için BMW 5 ve 7 Serisi, Mercedes Benz S Klasse kategorisinde premium arabaların yanı sıra kalabalık aileler için Sprinter ve Vito model VIP minibüsler, bütçesine dikkat eden misafirler için ise Peugeot gibi alternatifler bulunuyor. Ayrıca dileyen misafirlerin Limuzin ve şoförlü araç kiralama hizmeti almalarına da yardımcı oluyor. 

Bu özel, konforlu ve hijyen standartlarına uygun hizmetten yararlanmak isteyen Elite World Otelleri misafirleri, https://www.eliteworldhotels.com.tr/ internet sitesinden doğrudan transfer hizmeti satın alabileceği gibi, otelin concierge bölümünden de transfer taleplerini oluşturabiliyor. 

Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı

YORUM YAZ