Enuygun’dan Araç Kiralama hizmeti

01.07.2021 - Perşembe 17:00

Türkiye’de seyahatin lider sitesi Enuygun gideceği yerde özgürce seyahat edip yeni yerler keşfetmek isteyenler için uçak ve otobüs yolculuğundan sonra şimdi de araç kiralama hizmetini hayata geçirdi. 

Tatile büyük özlem duyduğumuz ve seyahat planlamalarına başladığımız şu günlerde, uçak ve otobüs yolculuklarının yanı sıra araç kiralayarak tatilini kolaylaştırmak isteyenler için yüzlerce farklı marka ve model aracın yer aldığı Enuygun araç kiralama hizmeti devreye girdi. 

Yüzlerce model araçtan seçme hakkı

Türkiye’nin birçok şehrinde yüzlerce marka ve farklı modelde aracın arasından online araç seçimi yapılabilen araç kiralama hizmetinin kullanıma açıldığını söyleyen Enuygun Ticaret Müdürü Orkun Özkan, “Kullanıcılarımız özellikle uçak yolculukları sonrası gittikleri yerlerde araç kiralayarak kolayca seyahat etmek istiyordu. Bu amaçla biz de birçok araç kiralama firmasının ve yüzlerce araç modelinin yer aldığı Enuygun Araç Kiralama sayfasını hizmete açtık. Buradan diledikleri marka otomobil ile manuel ya da otomatik vites seçeneklerinden birini seçerek aracı kolayca kiralayabilirler. Üstelik araçlarını aldıkları yere de bırakmak zorunda değiller. Örneğin Bodrum Havalimanı’ndan aracı kiralayıp Dalaman’da bırakabilirler. Ya da aynı şekilde Trabzon’dan aracı kiralayıp Samsun’da ya da Ordu’daki ofise bırakabilirler” dedi.

 Enuygun araç kiralama hizmeti aynı zamanda ücretsiz iptal ve değişiklik hakkı da sağlıyor.

Wingie Enuygun Group Hakkında

Wingie Enuygun Group, teknolojik gelişmelerin öncüsü olan, dijital düşünen ve kullanıcılarına en kusursuz deneyimi sunmak için çalışan seyahat odaklı bir teknoloji şirketidir. Wingie Enuygun Group, her ay en uygun seçeneklerle buluşturduğu 17 milyonun üzerinde ziyaretçisi ile Türkiye’de seyahat sektörünün online dönüşümüne yön veriyor. Hizmet verdiği alanlar arasında; uçak bileti, otel, otobüs bileti, araç kiralama, kredi ve sigorta yer alıyor. 6 milyonun üzerinde uygulama indirme ve son 3 yılda 15 milyondan fazla gerçekleşen bilet satışı ile seyahat sektöründe öncü olma özelliğini taşıyan Enuygun; 2028’e kadar dünyanın en büyük 5 online seyahat şirketi arasına girme vizyonuna paralel olarak, global markası Wingie ile 5 dilde hizmet sunuyor.

Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı

YORUM YAZ