Fawori Dünaym'ın büyük hediyesi FİAT Doblo sahibini buldu!

01.07.2021 - Perşembe 16:30

 Türk boya sektörünün önemli markalarından Fawori, “Ustalara bi dünya sürpriz, bi’ dünya fırsat!” sloganıyla hayata geçirdiği “Fawori Dünyam” uygulamasıyla büyük ödül Fiat Doblo’yu şanslı ustasına kazandırdı. Ünlü radyo programcısı Afrikalı Ali’nin katılımıyla Fawori’nin Facebook hesabından canlı olarak yayınlanan çekilişte kazanan Fawori ustası Hatay’dan Mehmet Sertel oldu. Büyük ödül, Temmuz ayının sonunda düzenlenecek özel bir törenle şanslı ustaya teslim edilecek!

Üretimi, teknolojisi, kalitesi, geniş ürün yelpazesi ve güçlü dağıtım kanalıyla fark yaratan Fawori Boya, sektöründe bir ilk olarak başlattığı; boya ustalarına yönelik oyun, eğlence ve deneyim odaklı usta programı Fawori Dünyam’ın büyük çekilişi sonuçlandı. Büyük ödülün Fiat Doblo olduğu çekiliş ünlü radyo programcısı Afrikalı Ali’nin katılımıyla noter huzurunda Fawori’nin Facebook hesabından yapıldı ve kazanan şanslı Fawori ustası Hatay’dan Mehmet Sertel oldu.  Büyük ödül, Temmuz ayının sonunda düzenlenecek özel bir etkinlikle şanslı ustaya teslim edilecek. 

Fawori’nin yenilikçi uygulaması Fawori Dünyam ile boya ustaları, Porsche otomobil ile test sürüşünden helikopterle İstanbul turuna, Kapadokya’da balon turundan locada maç keyfine kadar birçok sürpriz hediye ve deneyimin keyfini çıkarıyor 

Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı

YORUM YAZ