Hakediş Yazılımları ile Hakediş Hesaplamak Bir Tık Uzağınızda

02.07.2021 - Cuma 09:30

Tüm dünyanın ‘online’ çalışma koşullarına döndüğü günümüzde özellikle de pandemi etkisiyle iş verenler ve firmalar çalışma biçimlerini çevrimiçi sistemler üzerinden ilerletmeye başladı. Her sektör gibi yapı, inşaat ve mimarlık sektörleri de pandemi ile birlikte daha fazla dijital dünyaya yaklaşır oldu.

30 yılı aşkın süredir yapı sektörüne teklif dosyası hazırlama, ihale düzenleme, maliyet hesabı, hakediş ve kesin hesap düzenleme konularında ürettiği yazılımlar ile yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet veren Oska Yazılım, Türkiye’nin ilk ve tek web tabanlı Hakediş, Kesin Hesap ve Yaklaşık Maliyet Platformu OSKABULUT’u sektör profesyonellerinin kullanımına sundu. 

“OSKABULUT ile eşsiz bir veri bankası oluşturduk”

11 idareye ait 80.000’in üzerinde pozun birim fiyatının, analizinin ve teknik tarifinin her an kullanıcıların elinin altında olduğu OSKABULUT, kullanıcılara bulundukları her yerden kuruşu kuruşuna doğru hakedişi sunuyor. Oska Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Kadayıfçı “Oska Yazılım olarak, yıllardır geliştirerek sektöre sunduğumuz programlar ile sektörün öncü firmasıyız. Sektör profesyonellerinin beğenisine sunduğumuz yeni ürünümüz OSKABULUT ile de, sektör çalışanlarına benzersiz bir deneyim yaşatıyoruz” açıklamasında bulundu. 

“Özellikle pandemi döneminde evden çalışan kullanıcılarımıza da OSKABULUT ile her yerden erişim fırsatı sunduk. Sorunsuz depolama alanı, her konumdan kolay erişim ile kullanıcılarımızın bulundukları konumdan bir tık ile bütün birim fiyatlara, yaklaşık maliyetlere ve hakediş raporlarına ulaşabilmelerini sağladık” diyerek OSKABULUT’un erişilebilirliğine değinen Yiğit Kadayıfçı diğer yazılımlarıyla da sektörde farklı avantajlar sunduklarını belirtti. 

Uzaktan çalışmada en büyük destekçilerden biri 

Sistemin özellikle home-office çalışan kullanıcılar tarafından da rahatlıkla kullanılması pandemi döneminde evden çalışanlar için çok büyük avantaj oluşturuyor. OSKABULUT verilerinin aynı zamanda kolay paylaşılabilir özellik taşıması sayesinde kullanıcılar, Yaklaşık Maliyet veya Hakediş projelerini çalışma arkadaşları ile kolayca paylaşabiliyor ve eş zamanlı olarak bulut ortamında çalışma imkanı buluyorlar.

OSKABULUT’un sunduğu HAKEDİŞBULUT, MALİYETBULUT ve BİRİMFİYATLAR modüllerine kullanıcılar, her zaman güncel tutulan ve yeni özellikleri duyurulan programlara anında erişim sağlayabiliyorlar.

Metrajlı mahal listesine erişme imkanı

Öğrenilmesi ve kullanılması oldukça pratik olan OSKABULUT ile mahal listesine ve imalat, demir, profil ve tesisat gibi tüm metrajlara tek bir tablodan ulaşım sağlanıyor. Her zaman güncel tutulan ve her yerden kolayca erişilebilir olan OSKABULUT için geliştirilen yeni özellik ile metrajlı mahal listesi düzenlenebiliyor. Bu yeni özellikle beraber kullanıcılar, hazırlanan metrajlı mahal listelerine OSKABULUT üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilecekler.

30 yılı aşkın tecrübesi ve her geçen gün geliştirdiği uygulamaları ile sektöre dijitalleşmenin avantajlı ve pratik yanını sunan Oska Yazılım, programları ile sektörün en önemli paydaşları arasında aldığı yeri sağlamlaştırarak çalışmalarına devam ediyor. 

Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı

YORUM YAZ