Herkese Market ve E-ticaretin Yeni Para Birimi HEMA Lansmanı Yapıldı

03.04.2021 - Cumartesi 18:05

Herkese Market Bayi Toplantısını 26 Mart’ta Mersin Doramar Otel’de Gerçekleştirdi.

Herkese Market ve ÖZBELLİGRUP Şirketlerinin Kurucusu Tekin ÖZBELLİ 20 Temmuz 2020 Tarihinden bu güne 600 üzerinde Sanal Market bayisi oluşturduklarını ve Ülkemiz için büyük bir İstihdam yarattıklarını ve hedeflerinin Ülke genelinde 10 binlerin üzerinde olduğunu belirtti.

ÖZBELLİ; 21. Yüzyılın en değerli iş modeli olan E-TİCARET, SANAL MARKET, DİJİTAL PAZARLAMA ve MARKETİNG’i Tek Portal altında muhteşem bir mimari yazılım ile tüm iş sahibi olmak isteyen, Girişimciler, Ev hanımları, İş sahipleri ve tüm Gençlere zahmetsiz bir şekilde hazırladıklarını ve Herkesin kendi markasını oluşturabilmeği bir çoklu iş modeli yarattıklarını belirtti.

ÖZBELLİ; Herkese Market Kendi adınız ve markanızla bir online sanal market sahibi olduğunuz, operasyon, çağrı merkezi, tedarik ürünler, kargo, ödeme yöntemi, iade kuralları, maliye, kira, eleman gibi hiçbir yükün altına girmeden Markanız adı ile uygun fiyatlara alışveriş yaptığınız ve yaptırdığınız ve harcadıkça para kazandığınız FRANCHİSE Bayilik modelidir.

ÖZBELLİ; Herkese Market projesinin içinde;

-Sanal Market

-Dijital Reklam

-Marketing

-Supervısor

-Franchise

-Dijital Ödeme gibi çoklu bir iş modeli olduğunu ve bunu ÜLKEMİZ ŞARTLARINDA EN İYİ ŞEKİLDE BÜYÜTECEKLERİNİ iletti.

ÖZBELLİ; “ Başarmak için, başarı isteğiniz başarırlık korkunuzdan daha büyük olmalı…”

www.herkesemarket.com

YORUM YAZ