Melike Akdağ.. Türkiye'nin yerli Marilyn Monroe'su

02.07.2021 - Cuma 21:00

Güzel oyuncu Melike Akdağ Hollywood’un efsane yıldızı Marilyn Monroe’ye benzerliğiyle dikkat çekiyor.

Çok yakında yeni bir sinema filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanan ve rol aldığı dizilerde sergilediği başarılı performansıyla yerli Marilyn Monroe olarak anılmaya başlanan Melike Akdağ, başarışı oyunculuğunun yanı sıra büyülü güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

 

Melike Akdağ Kimdir?

Melike Akdağ 17/05/1999 yılında Kütahya / Tavşanlı’da ailenin ilk göz ağrısı olarak dünya geldi. Bir erkek, birde kız kardeşi bulunan ve Tavşanlı Anadolu İ.H.L mezunu olan Melike Akdağ 2018 yılında İstanbul’a yerleşti.

İlk ve orta öğretimde bir çok tiyatro oyunlarında önemli karakterleri canlandıran Melike Akdağ, oyunlarda sergilediği başarılı performansıyla hem hocasının, hemde oyunu izlemeye gelenlerin beğenisini kazandı.

Çocukluğundan beri hayalini kurduğu oyunculuğa profesyonel olarak adım atmak için bir çok ünlü hocalardan oyunculuk ve diksiyon dersleri aldıktan sonra bir çok başarılı Dizi, Sinema ve reklam filmlerinde yer alan Melike Akdağ, oynadığı projelerdeki başarılı performansıyla, birlikte çalıştığı yönetmenlerden tam not aldı.

En büyük hayalinin yurt dışında Türkiye’yi başarılı bir şekilde temsil etmek olduğunu belirten Melike Akdağ, oyunculuktaki hedefine emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı

YORUM YAZ